Profil spoločnostiHistória kávyAkcie a novinkyProduktySlužbyKontakt

Produkty

Túto kávu tvorí zmes vybraných druhov káv Arabica a Robusta. Zmes je namiešaná tak, aby uspokojila zákazníkov ktorí majú radi silnú kávu. Kvalitné praženie a mletie zaručuje spokojnosť zákazníka.
Cena:   0,- €
Táto káva je v každom ohľade a bez skromnosti najlepšou kávou, ktorá je v tomto čase predávaná na slovenskom trhu. Vďaka kvalitnému výberu káv druhov Arabica zo Strednej a Južnej Ameriky vykazuje táto káva nezameniteľnú chuť a vôňu. Starostlivo pripravená receptúra, kvali...
Cena:   0,- €
250 g MOCCA. Už samotný názov kávy napovedá, že je vyrobená z kvalitných druhov káv Arabica a Robusta. Tieto sú namiešané tak, aby zabezpečili príjemný a lahodný pôžitok pri pití tejto kávy.
Cena:   0,- €
70 g zrnkovú kávu tvorí zmes vybraných druhov káv Arabica a Robusta. Zrnková káva je určená pre zákazníkov, ktorí radi vychutnávajú jemnú vôňu čerstvo mletej kávy.
Cena:   0,- €
Bezkofeinová káva Maxin MOCCA si získala veľkú obľubu u zákazníkov. Hlavným cieľom pre kávu Maxin MOCCA bolo pripraviť bezkofeinovú kávu, ktorá si zachová silnú chuť a príjemnú arómu. Toto sa podarilo extrakciou kofeínu z kvalitných zŕn zelenej kávy použitím najmodernejšej metódy. Príj...
Cena:   0,- €
Ak zvolíme pri kúpe 50g balenie je zrejmé, že pijeme veľmi málo kávy alebo chceme mať mletú kávu stále čerstvú. Zmes tvoria vybrané druhy káv Arabica a Robusta. Zmes je namiešaná tak, aby uspokojila zákazníkov, ktorí majú radi silnú kávu. Kvalitné praženie a mletie zaručuje spokojnosť ...
Cena:   0,- €
70g balenie kávy je optimálne pre zákazníkov ktorí chcú mať stále čerstvú kávu. Zmes tvoria vybrané druhy káv Arabica a Robusta. Zmes je pripravená tak aby si zákazník vychutnal pôžitok zo silnej kávy. Pomalé praženie a jemné mletie zaručuje spokojnosť zákazníka.
Cena:   0,- €
-         100g štandardná  zmes je pripravená z káv Arabica a Robusta, pochádzajúcich z Afriky a Južnej Ameriky. Spôsob praženia, ochladzovania a následného mletia zabezpečuje vynikajúcu arómu a chuť tejto zmesi.
Cena:   0,- €
Ak chceme piť kvalitnú kávu v menšom balení, väčšinou siahneme po káve Extra špeciál. Je to káva, ktorá je vyrobená z prvotriednych káv Južnej a Strednej Ameriky. Vôňu, chuť a príjemný pôžitok pri pití zabezpečujeme aj kvalitným a pomalým pražením.
Cena:   0,- €
100g balenie kávy Extra špeciál je ideálne pre častejší nákup stále čerstvej kávy. Je to káva, ktorá je vyrobená z prvotriednych káv Južnej a Strednej Ameriky. Vôňu, chuť a príjemný pôžitok pri pití zabezpečujeme aj kvalitným a pomalým pražením.
Cena:   0,- €
EXTRA káva je vyrobená priamo pre určitú skupinu spotrebiteľov. Zloženie kávy si priamo vyžiadali milovníci dobrej kávy. EXTRA káva sa vyznačuje príjemnou vôňou a intenzívnou chuťou.
Cena:   0,- €
500g balenie Štandardnej zmesi je určené pre reštaurácie alebo pre zákazníkov kde sa viacej pije kvalitná káva. Zmes tvoria vybrané druhy káv Arabica a Robusta. Je namiešaná tak, aby uspokojila zákazníkov ktorý majú radi kvalitnú kávu. Kvalitné praženie a mletie zaručuje spokojnosť zák...
Cena:   0,- €
Zmes kávovej náhrady spojenej s kvalitnou kávou tvorí instantnú kávu Mix 30%. Nízky obsah kofeínu umožňuje aj viacej šálok kávy za deň.
Cena:   0,- €
Je to granulovaná instantná káva príjemnej arómy a lahodnej chuti. Vyrobená je z praženej kávy druhov Arabica a Robusta.
Cena:   0,- €
Je vždy pýchou pre každého výrobcu káv. Pre výrobu tohto druhu kávy sa využívajú najnovšie technológie. Príjemná aróma je doplnená lahodnou chuťou a dáva zákazníkovi prežiť príjemné chvíle pri dúšku tejto kávy.
Cena:   0,- €