Profil spoločnostiHistória kávyAkcie a novinkyProduktySlužbyKontakt

Produkty pre nápojové automaty


    500 g zrnkovú kávu tvorí zmes vybraných druhov káv Arabica. Zrnková káva je určená pre zákazníkov, ktorí radi vychutnávajú jemnú vôňu čerstvo mletej kávy. Vhodná do presostrojov
Cena:   6.67,- €
Prášková káva vhodná pre nápojové automaty
Cena:   4.6,- €
   Je to granulovaná instantná káva príjemnej arómy a lahodnej chuti. Vyrobená je z praženej kávy druhov Arabica a Robusta.
Cena:   6.05,- €
  Je vždy pýchou pre každého výrobcu káv. Pre výrobu tohto druhu kávy sa využívajú najnovšie technológie. Príjemná aróma je doplnená lahodnou chuťou a dáva zákazníkovi prežiť príjemné chvíle pri dúšku tejto kávy.
Cena:   6.6,- €
Na výrobu tejto kávy sa používajú najnovšie technológie. Jej príjemná voňa a výrazná chuť je vhodná pre tých, ktorý nemožu pit kávu s kofeínom.
Cena:   0,- €
Na výrobu tejto kávy sa používajú najnovšie technológie. Jej príjemná voňa a výrazná chuť je vhodná pre tých, ktorý nemožu pit kávu s kofeínom.
Cena:   9.52,- €
  Veľa ľudí priznáva svoju každodennú slabosť pre čokoládu. Dokáže príjemne prekvapiť, potešiť ale aj ukľudniť. Ťažko sa jej dá odolať. My vám prinášame čokoládu ako horúce tekuté sladké potešenie. Je vhodná pre všetky vekové kategórie. Najradšej ju však majú deti k raňajkám. Toto horúce ča...
Cena:   1.33,- €
Smotana vhodná pre nápojové automaty.
Cena:   2.7,- €
SATRO Instantný čaj s výraznou citrónovou chuťou.
Cena:   1.85,- €